TURYSTYCZNY BLOG O POZNANIU

Lokalny Blog Turystyczny Blog o Poznaniu

Lokalny blog o poznańskiej turystyce miejskiej, mający wprowadzić Wasze serca w życie lokalnej społeczności.

Read Time1 Minute, 6 Second

TourOn.pl to blog o poznańskiej turystyce miejskiej, mający wprowadzić Wasze serca w życie lokalnej społeczności.

Kilka dobrych lat temu byłam w podobnej sytuacji, początkowo jako turystka, później już jako nowy mieszkaniec tętniącej życiem aglomeracji. 

O ile łatwiej byłoby mi odkrywać to miejsce, gdybym znała studenckie ścieżki… Teraz gdy już trochę je poznałam, chętnie Was po nich oprowadzę.

Jeżyce – tutaj wszystko się zaczyna

Na początek znajdziemy się w sercu Jeżyc – dzielnicy, w której codzienne sprawy odpowiedź znajdują we wspólnocie. Przejdziemy się do Mostu Teatralnego, by odkryć lokalne deski teatru. Miłośników sportowych wrażeń przeniosę na poznański skatepartk, czyli drugi dom naszych deskarzy. A po spacerze zaproszę Was na gorący pobudzający napój. Mam nadzieję, że z przyjemnością sięgniecie po moją lokalną lekturę i w poznańskich opowiastkach odnajdziecie miejsce dla siebie.

Turystyka miejska

Do czytania bloga zapraszam turystycznych przyjezdnych, którzy chcą zapoznać się z lokalnymi atrakcjami. A także nowo przybyłych mieszkańców, którzy pragną odnaleźć się w poznańskim otoczeniu. Blog skierowany jest do zwolenników turystyki miejskiej tzw. City Break i wszystkich innych czytelników, którzy zainteresowani są bliższym poznaniem miasta. Opowiem Wam o swoich spostrzeżeniach i czy warto się tu zatrzymać na dłużej.

Jestem przekonana, że turystyczni zapaleńcy i lokalne mieszczuchy znajdą wspólny temat, a poniżej przedstawiam kilka nadchodzących propozycji:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close