O BLOGU

O blogu turystycznym

 

Niezmiernie miło mi, że tu jesteś i chcesz mnie poznać. Mam na imię Jagoda i jak zapewne się już domyślasz, jestem autorką tego bloga.

Mieszkam, studiuję i pracuję w Poznaniu, choć dorastałam w dużo mniejszej miejscowości na południu Wielkopolski. Na co dzień żyję trochę marzeniami. I tak za tymi marzeniami podążając, prędko z rodzinnego gniazda wyfrunęłam odkrywać większy świat.

Obecnie żyję sobie i mam się dobrze w Poznaniu.

KWIACIARNIA NA RYNKU JEŻYCKIM

Pomysł na bloga to sposób na rozwinięcie swoich zainteresowań. Uwielbiam godzinami spędzać czas przy komputerze próbując stworzyć coś kreatywnego i miłego dla oka.  Obszar tematyczny tego bloga nie bez przyczyny związany jest z turystyką, w końcu jestem licencjonowaną turystką 🙂

PARK IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO

Poznania uczyłam się od początku i na swój sposób odkryłam jego mocne i słabe strony. Tym właśnie chcę się z Tobą dzielić – jak czerpać z tego miasta garściami?

Wizja bloga jako wspieranie Waszych turystycznych przeżyć w Poznaniu to jedna sprawa, po drugiej stronie stawiam własne zainteresowania i chęć rozwoju warsztatu pisania oraz umiejętności w sieci. Tutaj poznaję „sztukę” tworzenia witryny od podszewki – od momentu powstania domeny (choć ten mały kawałek drogi mam już za sobą) przez tworzenie koncepcji budowania strony i projektowania własnych grafik. 

Przestrzeń bloga uzupełniam również fotografiami samodzielnie wykonanymi aparatem analogowym Zenit E Helios 44-2 2/58. Co sądzisz o tym pomyśle w czasach otaczającej nas digitalizacji? Znasz już Poznań z perspektywy aparatów cyfrowych i niezawodnych iPhonowych obrazów. Tutaj możesz nacieszyć oko zdjęciami bez filtrów w autentycznej analogowej odsłonie. Przekonaj się, zaglądając do galerii.

aparat analogowy Zenit E turystyka w Poznaniu

Drogi Czytelniku mam nadzieję, że będziesz mi towarzyszyć w tej podróży po Poznaniu, z moja pomocą zaplanujesz weekendowy wypad i odwiedzisz najciekawsze miejsca. Dołożę wszelkich starań, żebyś ani przez chwilę się tu nie nudził i znalazł informacje, których właśnie szukasz na temat atrakcji i pobytu w Poznaniu. Pamiętaj jednak, że turystyka powinna być dla Ciebie przyjemnością, więc z niczym się nie spiesz. Weekendowy wypad w Poznaniu spędź w sposób, jaki odpowiada Ci najbardziej.

Gdybyś miał jakieś pytania, skontaktuj się ze mną lub napisz w komentarzu. Zapraszam również na moje konto na instagramie, gdzie raz w tygodniu dodaję ciekawostki o Poznaniu i wskazówki do weekendowego zwiedzania. 

Teraz na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

 

Close